L.p. |
Nazwisko i imię |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
Kwota |
1. | Jurkowski Piotr |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
2. | Narwojsz Patryk |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
3. | Buczek Grzegorz |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
4. | Piszczek Piotr |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
5. | Kuźmiński Robert |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
6. | Doroszkiewicz Łukasz |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
7. | Zajkowski Mateusz |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
8. | Rokicki Tomasz |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
9. | Lenartowicz Paweł |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
10. | Bukhalo Yuriy |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
11. | Wilczuk Mariusz |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
12. | Kwiatkowski Robert |
mistrzostwo Polski |
Rugby 7 |
Lechia Gdańsk |
1.100 zł brutto |
13. | Sobczak Zuzanna |
3 miejsce w ME juniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
14. | Gołębiowska Natalia |
3 miejsce w ME juniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
15. | Glonek Radosław |
4 miejsce ME seniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
16. | Sylwia Gruchała |
2 miejsce MŚ seniorów drużynowo, 4 miejsce ME seniorów drużynowo, 1 miejsce MP seniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
17. | Kawiecki Paweł |
4 miejsce ME seniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
18. | Włosek Maciej |
2 miejsce ME juniorów indywidualnie |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
19. | Chlewińska Karolina |
2 miejsce MŚ seniorów drużynowo, 4 miejsce ME seniorów drużynowo, 1 miejsce MP seniorów indywidualnie i drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
20. | Rybicka Anna |
2 miejsce MŚ seniorów drużynowo, 1 miejsce MP seniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
21. | Rygielska Emilia |
3 miejsce MŚ juniorów drużynowo, |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
22. | Łyczbińska Marta |
3 miejsce MŚ juniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
23. | Łyczbińska Hanna |
3 miejsce MŚ juniorów indywidualnie i drużynowo, |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
24. | Olbromska Iwona |
3 miejsce ME juniorów drużynowo |
Szermierka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
25. | Mohamed-Seghir Halima |
1 miejsce MP seniorek |
Judo |
Gwardyjski Klub Sportowy ,,Wybrzeże? |
1.100 zł brutto |
26. | Pogorzelec Daria |
2 miejsce ME młodzieży, 1 miejsce MP seniorek |
Judo |
Gwardyjski Klub Sportowy ,,Wybrzeże? |
1.100 zł brutto |
27. | Zarzeczny Jakub |
3 miejsce ME juniorów |
Judo |
Gwardyjski Klub Sportowy ,,Wybrzeże? |
1.100 zł brutto |
28. | Kusznierewicz Mateusz |
2 miejsce ME |
Żeglarstwo |
Gdański Klub Żeglarski |
1.600 zł brutto |
29. | Kołodziński Paweł |
1 miejsce MP |
Żeglarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
30. | Ogar Jolanta |
1 miejsce MP |
Żeglarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
31. | Myszka Piotr |
1 miejsce MŚ, 3 miejsce ME |
Żeglarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
32. | Przybytek Łukasz |
1 miejsce MP |
Żeglarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
33. | Zwolak Kamil |
1 miejsce MP |
Żeglarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
34. | Janik Igor |
1 miejsce MP seniorów |
Lekkoatletyka |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
35. | Łyszczarz Marek |
5 miejsce ME seniorów, 1 miejsce MP seniorów |
Gimnastyka sportowa |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
36. | Pawlikowska Zuzanna |
1 miejsce MP seniorów |
Judo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
37. | Domański Tomasz |
2 miejsce ME juniorów |
Judo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
38. | Łopato Magdalena |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
39. | Myszk Monika |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
40. | Szpręgiel Łukasz |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
41. | Czerwiński Artur |
I miejsce MP |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
42. | Korol Adam |
1 miejsce ME |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
43. | Mrozowicz Tomasz |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
44. | Serwiak Rafał |
I miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
45. | Godek Jarosław |
2 miejsce ME seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.600 zł brutto |
46. | Rychlicki Michał |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
47. | Kaluziński Kamil |
1 miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
48. | Wolniak Sławomir |
1 miejsce MP seniorów |
Pływanie |
KS AZS AWFiS |
1.100 zł brutto |
49. | Dudycz Radosław |
1 miejsce MP seniorów |
Lekkoatletyka |
KS Team Run Gdańsk |
1.100 zł brutto |
50. | Partyka Natalia |
3 miejsce ME drużynowo |
Tenis stołowy |
Szansa ? Start Gdańsk |
1.600 zł brutto |