Przejdź do sekcji menu główne
Przejdź do sekcji menu boczne
Przejdź do sekcji treść strony
Przejdź do sekcji stopka strony
Oficjalny portal miasta Gdańska
Translate
Wiadomości
TV
Foto
Dzielnice
Komunikacja
Kamery
GeoGdańsk
Imprezy
Serwisy tematyczne
30 lat samorządu
40 rocznica Porozumień Sierpniowych
89' 2019
Budżet Obywatelski
Cennik miejski
Czas na Gdańsk
Czytanie rządzi
Dzielnice
Edukacja
Edukacja morska
Efektywność energetyczna
Ekologia - Zielony Gdańsk
Finał Ligi Europy Gdańsk 2021
Fotogaleria
Gdańsk bez barier
Gdańsk bez plastiku
Gdańsk patriotyczny
Gdańsk w liczbach
Gdańsk z Ukrainą
Gdańska Akademia Rodzica
Gdański Budżet
Gdański Informator Pomocowy
Gdański Tydzień Demokracji
Gdańskie szlaki pamięci
Gdańszczanie
Historia
Infomigrant
Inwestycje i gospodarka
Inwestycje miejskie
Jarmark św. Dominika
Kamery
Komunikacja
Kultura i rozrywka
Łączy nas Gdańsk
Mapa inwestycji
Meteo
Migracje
Monitoring wizyjny
Niepodległa
Nieruchomości
Odeszli
Oferty inwestycyjne
Organizacje pozarządowe
Otwarte dane
Panel Obywatelski
Park kulturowy
Partnerstwo Publiczno-Prywatne w Gdańsku
Patroni gdańskich tramwajów
PIT
Plan ogólny miasta Gdańska
Prezydent Adamowicz
Puls miasta
Raport o stanie miasta
Rodzina
Rok Lecha Bądkowskiego
Rowerowy Gdańsk
Seniorzy
Sport i rekreacja
Strajk oświaty
Strategia
Studium
Stulecie praw wyborczych kobiet
Stypendyści Fahrenheita
Szczepienia
Tunel pod Martwą Wisłą
Turystyka
TV
VAT Centralny
Wilno w Gdańsku
Wolontariat
Wybory
Zagospodarowanie przestrzenne
Zdrowie i pomoc rodzinie
Żurawie
Serwisy mapowe
GeoGdańsk
Mapa porządku
Mapa inwestycji
Zagospodarowanie przestrzenne
Mapa miejsc pracy
Ortofotomapa | Miasto 3D | Zdjęcia ukośne
Mapa dzieł sztuki
Zamknij menu
RESET
Odeszli
Odszedł Franciszek Richert: działacz społeczny, członek ZKP, były wicewojewoda gdański
Zmarł Zbigniew Mroczyński, były rektor AWFiS
Nie żyje Waldemar Kuchanny, gdański dziennikarz, który został szefem NIE
Nie żyje Irena Nadolna-Szatyłowska, pierwsza na świecie sędzia żużlowa
Zmarł Łukasz Lipiński - świetny dziennikarz, gdańszczanin, zastępca szefa tygodnika Polityka
Zmarła Ewa Sikorska-Trela, działaczka związkowa i b. posłanka na Sejm RP. Pogrzeb w środę
Zmarł Jerzy Kukliński, historyk, wieloletni Kronikarz Miejski. Kiedy pogrzeb?
Zmarła Krystyna Rzewuska-Sakowicz. Uczyła prawdziwej historii w PRL, gdy niewielu miało odwagę
Zmarł Mariusz Uziębło, pasjonat i praktyk gdańskiej komunikacji tramwajowej
Zmarł kapitan Ryszard Wojnowski, polski żeglarz roku 2013 i 2014
Nie żyje Sławomir Grabowy, zasłużony dla Gdańska grafik i rysownik
Nie żyje Wojciech Organek ps. „Grom”. Kolejna bolesna strata dla środowiska weteranów AK w Gdańsku
Odszedł Sławomir Dutkiewicz, działacz Ruchu Wolność i Pokój
Zmarła prof. Ewa Nawrocka, wybitna literaturoznawczyni i teatrolożka
Nie żyje Andrzej Trojanowski, zasłużony dla Gdańska
Zmarł Jan Kowalczys ps. “Śmiały” - weteran AK na Wileńszczyźnie
Odeszła Irena Wronkowska ps. „Pestka”, żołnierka Armii Krajowej
Zmarła Regina Liczmańska-Małek, córka bohatera w Wolnym Mieście Gdańsku
Zmarł Zbigniew Majchrowski, historyk i krytyk literatury, profesor Uniwersytetu Gdańskiego
Nie żyje Wojciech Łazarek, były trener Lechii Gdańsk i piłkarskiej reprezentacji Polski
Zmarł Paweł Huelle, wybitny gdański pisarz, autor m.in. "Weisera Dawidka"
Zmarła Anna Domżalska - pedagożka śpiewu, współtwórczyni musicali
Zmarł Wiktor Szandorowski - lekarz ortopeda, miłośnik lotnictwa
Nie żyje Agnieszka Lendzion. Fotografka i operatorka obrazu
Zmarł Tadeusz Pagiński, fechmistrz, wybitny trener szermierki
Zmarł Andrzej Perepeczko - marynarz, prozaik, autor słynnej serii „Dzika Mrówka”
Odeszli w 2023
Prof. Joanna Muszkowska-Penson (1921-2023)
Krystyna Łubieńska (1932-2023)
Aneta Szyłak (1959-2023)
Franciszek Jamroż (1943-2023)
Maria Krause (1917-2023)
Janina Wehrstein (1930-2023)
Prof. Barbara Krupa-Wojciechowska (1930-2023)
Cezary Dąbrowski (1941-2023)
Kacper Tekieli (1984-2023)
Andrzej Kaznowski (1935-2023)
Jerzy Gwizdała (1957-2023)
Wincenty Grabarczyk (1931-2023)
Gunnar Heinsohn (1943-2023)
Zbigniew Grabski (1932-2023)
Grzegorz Sutt (1938-2023)
Ludwik Brzuskiewicz (1955-2023)
Zbigniew Pancer (1947-2023)
Mścisław Nakonieczny (1943-2023)
Franz Josef Wernze (1948-2023)
Andrzej Młot (1946-2023)
Anna Gosławska-Fortuna (1948-2023)
Maciej Prus (1937-2023)
Wojciech Mokwiński (1937-2023)
Wojciech Misiuro (1952-2023)
Andrzej Zarębski (1957-2023)
Krzysztof Koczurowski (1947-2023)
Ryszard Śnieżko (1941-2023)
Jerzy Krechowicz (1937-2023)
Stanisław Półtorak (1956-2023)
Zofia Zygmuntowicz (1926-2023)
Rafał Stepnowski (1968-2023)
Leonard Szmaglik (1937-2023)
Lech Stefański (1926-2023)
Wiktora Kusińska (1938-2023)
Janusz Cyrklaff (1944-2023)
Ireneusz Kania (1940-2023)
Wyszukiwarka grobów
Poznaj gdańskie cmentarze
Poznaj cmentarze, których w Gdańsku już nie ma
Zarząd i administracja nad cmentarzami
Cenniki - opłacanie ważności grobów
Napisz wspomnienie
Zobacz gdańskie pomniki
Gdańskie nekropolie
Gdańskie Nekropolie. Cmentarz Garnizonowy
Gdańskie nekropolie. Cmentarz Srebrzysko
Srebrzysko, Łostowicki, Garnizonowy. Gdańskie cmentarze jesienią
Cmentarz Zaspa - miejsce szczególne w Gdańsku
Odeszli w poprzednich latach
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz (1965 - 2019)
Paweł Adamowicz. Opowieść o życiu i pracy prezydenta Gdańska
Zobacz: ponad 30 tys. wpisów do księgi kondolencyjnej
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz - tragiczny tydzień, od śmierci do pogrzebu
2022
Halina Winiarska-Kiszkis (1933-2022)
Jadwiga Wiza (1919-2022)
Henryk Bajduszewski (1924-2022)
Kazimierz Zimny (1935-2022)
Anna Staruszkiewicz (1945-2022)
Jerzy Zubrzycki (1922-2022)
Alicja Zagromska-Liszewska (1932-2022)
Zbigniew Gruca (1933-2022)
Władysław Dobrowolski (1927-2022)
Bogdan Berliński (1937-2022)
Lech Sobieszek (1945-2022)
Włodzimierz Łajming (1933-2022)
Stefan Angielski (1929-2022)
Ewa Bąkowska (1931-2022)
Halina Stasiak (1934-2022)
Edmund Zieliński (1940-2022)
Michał Pruski (1954-2022)
Maria Niemunis (1937-2022)
Teresa Ferenc (1934-2022)
Edmund Stachowiak (1925-2022)
Kazimierz Rynkowski (1933-2022)
Janusz Kupcewicz (1955-2022)
Kuba Płaziński (1999-2022)
Tomasz Wołek (1947-2022)
Danuta Rolke-Poczman (1935-2022)
Lech Kobyliński (1923-2022)
Jarosław Dziubek (1961-2022)
Mariusz Gizowski (1966-2022)
Tadeusz Dmochowski (1962-2022)
Ryszard Moskaluk (1924-2022)
Bogdan Pietruszka (1935-2022)
Bogdan Łukaszewski (1941-2022)
Grzegorz Niewiadomy (1957-2022)
Jacek Taraszkiewicz (1959-2022)
Bohdan Dziemidok (1933-2022)
Bernard Szyc (1941-2022)
Sabina Mielczarek (1927-2022)
Dariusz Raczyński (1962-2022)
2021
Jerzy Limon (1950-2021)
Jan Lityński (1946-2021)
Jacek Starościak (1947-2021)
Andrzej Ceynowa (1951-2021)
Helena Zawistowska (1922-2021)
Tomasz Rozwadowski (1964-2021)
Wiesław Makarewicz (1935-2021)
Krystyna Gozdawa-Nocoń (1949-2021)
Ryszard Jaśniewicz (1939-2021)
Piotr Stefaniak (1949-2021)
Bogdan Sienkiewicz (1931-2021)
Piotr Świąc (1967-2021)
Kalina Łukaszewicz (1912-2021)
Józef Przybylski (1943-2021)
Marek Lesiński (1963-2021)
Ryszard Adamowicz (1928-2021)
Bogusława Czosnowska (1926-2021)
Sławomir Nowak (1941-2021)
Piotr Osiecimski (1946-2021)
Marek Szutowicz (1977-2021)
Jacek Kriegseisen (1965-2021)
Regina Pawłowska (1935-2021)
ks. Jerzy Kownacki (1941-2021)
Franciszek Pisarewicz (1923-2021)
Romuald Cichocki (1957-2021)
Jadwiga Kuśmierek (1922-2021)
Jerzy Kiedrowski (1934-2021)
Mariusz Nowaczyński (1965-2021)
Krystyna Chojnowska-Liskiewicz (1936-2021)
Janina Suchorzewska (1930-2021)
Lech Mokrzecki (1935-2021)
Józef Czerniawski (1954-2021)
Marian Zacharewicz (1945-2021)
Jerzy Porębski (1939-2021)
Zdzisława Wyżnikiewicz-Kopp (1935-2021)
Robert Krygier (1958-2021)
Maria Kordowska (1959-2021)
Wojciech Przybylski (1939-2021)
Krystyna Szałaśna
Ilona Lwowska-Borkowska (1954-2021)
Piotr Zarzycki
Jerzy Dobaczewski (1959-2021)
Tadeusz Huciński (1949-2021)
Aleksander Doba (1946-2021)
Ewa Synowiec
Ursula Happe (1926-2021)
Andrzej Piskozub (1933-2021)
ks. Bernard Zieliński (1940-2021)
Henryk Lewandowski (1945-2021)
Cezary Niedziółka
Mira Urbaniak (1951-2021)
Aniela Świderska (1925-2021)
Wiesław Szajda (1949-2021)
Grzegorz Guziński (1975-2021)
Andrzej Ubertowski (1938-2021)
Jan Paterek (1942-2021)
Jarosław Waszak (1964-2021)
Jacek Wesołowski (1978-2021)
Józef Madanowski (1941-2021)
Tadeusz Wojtych (1931-2021)
Ewa Synowiec
Barbara Okoniewska
Piotr Lass (1958-2021)
Wiktor Niemiro (1946-2021)
2020
Maciej Kosycarz (1964-2020)
Stanisław Michel (1927-2020)
Piotr Soyka (1943-2020)
o. Maciej Zięba (1954-2020)
Dawid Krupej (1991-2020)
Zenon Plech (1953-2020)
Stefan Raszeja (1922-2020)
Krystyna Suchecka (1931-2020)
Ryszard Zieniawa (1933-2020)
Jerzy Michalak (1933-2020)
Jerzy Gajewski (1950-2020)
Aleksander Skowroński (1935-2020)
Piotr Szczepański (1954-2020)
Antoni Hlavaty (1920-2020)
Krzysztof Rudziński (1959-2020)
Maria Janion (1926-2020)
Agata Tkacz (1975-2020)
Eustachy Burka (1924-2020)
Zbigniew Szymański (1927-2020)
Jan Data (1940-2020)
Zygfryd Korpalski (1930-2020)
Andrzej Bądkowski (1946-2020)
Ryszard Ronczewski (1930-2020)
Jerzy Ostrogórski (1944-2020)
Marek Model (1959-2020)
Lech Szymaniuk (1947-2020)
Grzegorz Zaleski (1953 - 2020)
Jerzy Łapiński (1940-2020)
Tadeusz Matusiak (1933-2020)
Edward Kajdański (1925-2020)
Jan Rohde (1926-2020)
Ryszard Nowak (1948-2020)
Tomasz Tomiak (1967-2020)
Andrzej Dyakowski (1936-2020)
Mirosław Gliński (1941-2020)
Wiesława Stadnicka
Leszek Biernacki (1954-2020)
Jerzy Klockowski (1940-2020)
Jerzy Janczukowicz (1938-2020)
Marian Dziura (1941-2020)
Jacek Mydlarski (1950-2020)
Andrzej Szymeczko (1947-2020)
Jacek Sieński (1952-2020)
Henryk Piekarczyk (1949-2020)
Włodzimierz Amerski (1949-2020)
Lech Miądowicz
Jarosław Warylewski (1959-2020)
2019
Zbigniew Jujka (1935-2019)
Romuald Koperski (1955-2019)
Alicja Boniuszko (1937-2019)
Sebastian Furtak (1980-2019)
Paweł Adamowicz (1965-2019)
Tadeusz Jabłoński (1919-2019)
George H.W. Bush (1924-2018)
Zofia Janukowicz-Pobłocka (1928-2019)
Zofia Czerwińska (1933-2019)
Leon Stobiecki (1933-2019)
Roman Kaliszan (1945-2019)
Jacek Namieśnik (1949-2019)
Krzysztof Kamiński (1939-2019)
Maciej Chojnacki (1977-2019)
Jadwiga Weiher (1950-2019)
Albert Gochniewski (1936-2019)
Paweł Luciński (1970-2019)
Wojciech Nowiński (1948-2019)
Andrzej Lipniewski (1945-2019)
Florian Staniewski (1945-2019)
Leszek Miazga (1983-2019)
Tadeusz Pluta (1948-2019)
Łukasz Bielawa (1982-2019)
Christian Weber (1946-2019)
Bożena Aksamit (1966-2019)
Michał Bidas (1939-2019)
Wojciech Charkin (1947-2019)
Waldemar Bartelik (1948-2019)
2018
Halina Słojewska-Kołodziej (1933-2018)
Adam Haras (1940-2018)
Wojciech Prusak (1966-2018)
Regina Bielska (1928-2018)
Olga Krzyżanowska (1929-2018)
Brunon Zwarra (1919-2018)
Roman Korynt (1929-2018)
Franciszek Troszczyłów (1922-2018)
Wiesław Gruszkowski (1920-2018)
Jerzy Jędrzejewski (1934-2018)
Henryk Żyto (1936-2018)
Zdzisław Wajda (1927-2018)
Anna Mikuła (1952-2018)
Izabella Belamin (1911-2018)
Sławoj Ostrowski (1943-2018)
Andrzej Duch (1950-2018)
Wolfgang Völz (1930-2018)
Maciej Maciejewski (1914-2018)
Joanna Puzyna-Chojka (1969-2018)
Wojciech Lendzion (1951-2018)
Grzegorz Łazarek (1964-2018)
Frank Meisler (1925-2018)
Andrzej Krajewski (1933-2018)
2017...
Stanisław Bogdanowicz (1939-2017)
Jerzy Młynarczyk (1931-2017)
Leszek Jankowski (1953-2017)
Piotr Dwojacki (1967-2017)
Zbigniew Brzeziński (1928-2017)
Bolesław Mazurkiewicz (1931-2017)
Helmut Kohl (1930-2017)
Alojzy Szablewski (1925-2017)
Jan Ciechowicz (1949-2017)
Ewelina Wolańska (1931–2017)
Holger Czukay (1938-2017)
Zdzisław Stankiewicz (1951-2017)
Yach Paszkiewicz (1958-2017)
Horst Ehmke (1927-2017)
Kazimierz Piechowski (1939-2017)
abp Tadeusz Gocłowski (1931-2016)
Andrzej Wajda (1926-2016)
Anna Kurska (1929-2016)
Magdalena Modzelewska-Rybicka (1954-2016)
Stanisław Siemaszko (1908-2016)
Krzysztof Skóra (1950-2016)
Jacek Mielewczyk (1959-2016)
Rupert Neudeck (1939-2016). Danziger, który ocalił tysiące uchodźców
Mariusz Feliński (1970-2016)
Jan Gabriel Mincewicz (1938-2016)
Tomasz Bedyński (1952-2016)
Hans Koschnick (1929-2016)
Elżbieta Duńska-Krzesińska (1934-2015)
Robert Pepliński (1941-2015)
Witosław Czerwonka (1949-2015)
Magda Kunicka-Paszkiewicz (1955-2015)
Helmut Schmidt (1918-2015)
Stefan Figlarowicz (1937-2015)
© Gdańskie Centrum Multimedialne