Lista zawodników otrzymujących w 2010 roku stypendium sportowe Prezydenta Miasta Gdańska
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
Osiągnięcia |
Dyscyplina |
Klub |
1. |
Gruchała |
Sylwia |
IV miejsce ME seniorów (drużynowo), I miejsce MP seniorów (drużynowo) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
2. |
Rybicka |
Anna |
IV miejsce ME seniorów (drużynowo), I miejsce MP seniorów (drużynowo) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
3.
|
Łyczbińska |
Hanna |
III miejsce ME juniorów (drużynowo) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
4. |
Glonek |
Radosław |
I miejsce MP seniorów (indyw.); V miejsce ME seniorów (indyw.); VI miejsce ME seniorów (drużynowo), V miejsce MŚ seniorów (indywidualnie) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
5.
|
Łyczbińska |
Marta |
III miejsce ME juniorów (drużynowo); |
Szermierka |
AZS AWFiS |
6. |
Wojtkowiak |
Małgorzata |
I miejsce MP seniorów (druż. i indyw.), IV miejsce ME seniorów (drużynowo) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
7.
|
Kryczało |
Katarzyna |
I miejsce MP Seniorów (drużynowo); |
Szermierka |
AZS AWFiS |
8. |
Osmański |
Paweł |
VI miejsce ME seniorów (drużynowo); |
Szermierka |
AZS AWFiS |
9. |
Knitter |
Mateusz |
III miejsce ME juniorów (drużynowo) |
Szermierka |
AZS AWFiS |
10. |
Chudzik |
Kamila |
III miejsce MŚ; I miejsce Drużyn. ME, I miejsce MP |
Lekkoatletyka |
AZS AWFiS |
11. |
Domański |
Tomasz |
II miejsce MŚ juniorów; III miejsce ME juniorów, |
Judo |
AZS AWFiS |
12. |
Jaworska |
Joanna |
III miejsce ME juniorek |
Judo |
AZS AWFiS |
13. |
Bielak |
Małgorzata |
I miejsce MP seniorek |
Judo |
AZS AWFiS |
14. |
Chróścielewska |
Monika |
I miejsce MP seniorek |
Judo |
AZS AWFiS |
15. |
Cabaj |
Monika |
I miejsce MP seniorek |
Judo |
AZS AWFiS |
16. |
Ogar |
Jolanta |
I miejsce MP; |
Żeglarstwo ? klasa 470 |
AZS AWFiS |
17. |
Brygoła |
Agata |
IV miejsce MŚ |
Żeglarstwo RSX |
AZS AWFiS |
18. |
Łyszczarz |
Marek |
IV miejsce ME, I miejsce MP |
Gimnastyka |
AZS AWFiS |
19. |
Wolniak |
Sławomir |
I miejsce MP seniorów |
Pływanie |
AZS AWFiS |
20. |
Licznerski |
Piotr |
III miejsce ME seniorów |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
21. |
Myszk |
Monika |
I miejsce MP |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
22. |
Godek |
Jarosław |
I miejsce ME |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
23. |
Łopato |
Magdalena |
I miejsce MP seniorów |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
24. |
Korol |
Adam |
I miejsce MŚ |
Wioślarstwo |
AZS AWFiS |
25. |
Pogorzelec |
Daria |
I miejsce MP seniorek |
Judo |
Gwardyjski Klub Sportowy ,,Wybrzeże? |
26. |
Szandrach |
Pawel |
III miejsce MŚ juniorów, I i II miejsce ME juniorów |
Kajakarstwo |
Morski Robotniczy Klub Sportowy ,,Gdańsk? |
27. |
Partyka |
Natalia |
II miejsce ME drużynowo; I miejsce MP w grze podwójnej |
Tenis stołowy |
Stowarzyszenie ,,Szansa-Start Gdańsk? |