Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Coraz bliżej setki boisk

To już kolejne, osiemdziesiąte dziewiąte boisko, wybudowane w ciągu ostatnich dziesięciu lat w Gdańsku. We władanie młodych sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 80, ul. Opolskiej 9 w Gdańsku oddane zostanie w poniedziałek 19 czerwca o godz. 9.00 oddane Wraz z uczniami pierwsze piłki do bramki posyłać będą zastępca prezydenta Piotr Kowalczuk oraz dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz.

A
A

Zakończono prace przy przebudowanie boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem działki na terenie Szkoły Podstawowej nr 80 w Gdańsku. W ramach prowadzonych prac zamieniono starą nawierzchnię boiska Junior na nową nawierzchnię z trawy syntetycznej. W ramach prac powstało także boisko wielofunkcyjne wraz z infrastrukturą sportową w tym: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami; bieżnia lekkoatletyczna o nawierzchni poliuretanowej, zeskocznia do skoku w dal oraz ścieżka obwodowa.
W ramach prac wykonano także ogrodzenie szkoły, dojścia oraz małą architekturę i siłownię zewnętrzną. A także zamontowano oświetlenie boiska sportowego i monitoring.

Wartość wszystkich prac to około 1,3 mln zł.

Olimpia Schneider (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta
Referat Prasowy

Referat Prasowy

Biuro Prezydenta
ul. Nowe Ogrody 8/12
80-803 Gdańsk
prasa@gdansk.gda.pl

Herold Gdanski
Herold Gdanski
brak autora

Biuletyn Informacyjny Rady i Prezydenta Miasta

Herold Gdański - nr 2/2020

Herold Gdański nr 2 2020
Herold Gdański nr 2 2020
brak autora
Pobierz: Herold Gdański nr 2 2020 (4.2 MB)