• Start
  • Wiadomości
  • Wrzeszcz Dolny. Już zaczęły się konsultacje w sprawie budżetu Rady Dzielnicy w roku 2021

Wrzeszcz Dolny. Na co przeznaczyć przyszłoroczny budżet Rady Dzielnicy? Konsultacje

Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań, ale też przygotowań na kolejne 12 miesięcy. Radni dzielnicy Wrzeszcz Dolny rozpoczęli konsultacje społeczne, w ramach których pytają mieszkańców tej dzielnicy o propozycje inwestycji i projektów społecznych, na które należy, ich zdaniem, przeznaczyć środki z budżetu RD.
03.12.2020
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Radni z Wrzeszcza Dolnego pytają mieszkańców o pomysły na przyszłoroczne wydatki dzielnicowe
Radni z Wrzeszcza Dolnego pytają mieszkańców o pomysły na przyszłoroczne wydatki dzielnicowe
Fot. Jerzy Pinkas / www.gdansk.pl

 

Remont chodnika lub fragmentu lokalnej ulicy, może cykl spotkań kulturalnych w dzielnicowej bibliotece bądź też organizacja integracyjnych festynów dzielnicowych? Na co, Państwa zdaniem, należy zabezpieczyć przyszłoroczny budżet? Radni dzielnicy czekają na wasze propozycje.

- W związku z planowanym uchwaleniem budżetu dzielnicy Wrzeszcz Dolny na rok 2021, zwracamy się do mieszkańców dzielnicy, a także do wszystkich osób, instytucji oraz podmiotów gospodarczych zainteresowanych bieżącym funkcjonowaniem dzielnicy, o przedstawienie propozycji do budżetu - zachęca Halina Królczyk, przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Wrzeszcz Dolny.

Projekty i propozycje można składać do 20 grudnia 2020 r. za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej Rady Dzielnicy www.wrzeszczdolny.org

Bezpośredni link do formularza znajduje się TUTAJ

W wyjątkowych sytuacjach możliwe będzie złożenie propozycji projektu, w tradycyjnej formie pisemnej, do skrzynki pocztowej znajdującej się przy siedzibie Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny, przy ul. Manifestu Połanieckiego 36. Taki wniosek powinien zawierać odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym znajdującym się na stronie internetowej.

 

TV

Kaszubi – tożsamość obroniona. Rozmowa z prof. Cezarym Obrachtem-Prondzyńskim