Piknik Zdrowia i Urody w Parku De Gaulle'a. Kto był, ten mógł zadbać o siebie

Gry i zabawy dla dzieci, warsztaty i ćwiczenia dla dorosłych a na koniec kino plenerowe - tak wyglądał w sobotę, 27 sierpnia, Piknik Zdrowia i Urody w Parku De Gaulle'a przygotowany przez Radę Dzielnicy Wrzeszcz Górny.
27.08.2022
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Kobieta leży na karimacie (ta na trawie) w stroju sportowym i ćwiczy
Piknik Zdrowia i Urody we Wrzeszczu
fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Propozycje dla każdego

Piknik rozpoczął się o godz. 14.00 i trwał do samego wieczora. Atrakcje zaplanowano dla osób w każdym wieku i o różnych upodobaniach spędzania czasu wolnego.

Najmłodsi mogli pobawić się na dmuchanych zamkach, a także wziąć udział w różnych grach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich. Dla nieco starszych przygotowano warsztaty m.in. z tańca intuicyjnego i jogi, a także wykład "Niesforny pies w parku". 

Dalszy ciąg artykułu pod Kalendarzem Wydarzeń

 

Ciemno, park. Krzesełka, kilka osób siedzi (tyłem do obiektywu), przed nimi rozświetlony ekran. W tle zieleń
Piknik zakończył seans filmu "Chłopaki nie płaczą"
fot. FB Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Podczas pikniku była możliwość zrobienia testu antygenowego na obecność Covid-19, można było zbadać poziom glukozy i ciśnienie, słuch i sprawdzić swoją masę ciała. Ciekawą propozycją były tajskie masaże. 

Na koniec zaplanowano kino plenerowe i dwa seanse. O godz. 19.00 dla dzieci - "Co w duszy gra", o 21.00 dla dorosłych - "Chłopaki nie płaczą". 


ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PIKNIKU

 

TV

Video Player is loading.
Reklama
Aktualny czas 0:00
Czas trwania -:-
Załadowany: 0%
Typ strumienia NA ŻYWO
Pozostały czas -:-
1x
    Zamiatarki ruszyły w miasto