• Start
  • Wiadomości
  • Nowy Port - mój dom. Rozmowa z Piotrem Połoczańskim o godz. 13

Nowy Port - mój dom. Rozmowa z Piotrem Połoczańskim o godz. 13

W najbliższy piątek, 31 stycznia o 13.00 zapraszamy na rozmowę z cyklu "Mój dom, moja dzielnica, moja pasja". Naszym gościem będzie Piotr Połoczański, fotograf, mieszkaniec Nowego Portu.
31.01.2025
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

 

mężczyzna z brodą na tle muru z muralem
Piotr Połoczański, fotograf, mieszkaniec Nowego Portu. Jego zdjęcia można obejrzeć: www.redwedding.pl - Fotografia Ślubna, www.facebook.com/poloczanski, www.photolife.pl - Reportaże, www.instagram.com/redwedding.pl_poloczanski/
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

Nasz rozmówca zajmuje się fotografią od 25 lat, ma ogromne archiwum zdjęciowe. Rozmowa skupia się wokół jego pasji oraz miłości do tej pełnej zabytków i smaczków dzielnicy. Piotr Połoczański udostępnił nam swoje zdjęcia, rozmowa będzie więc okazją do pokazania części jego prac, a przez lata uzbierało się mnóstwo portretów ludzi z Nowego Portu. 

Nowy Port to miejsce pełne starych, klimatycznych uliczek, kamienic i zakamarków, ludzie mieszkający tutaj znają się i potrafią jednoczyć się wokół tematów związanych z dzielnicą. Zdjęcia Piotr Połoczańskiego możesz obejrzeć na Facebooku i stronach: www.redwedding.plwww.poloczanski.eu

Dalszy ciąg artykułu pod Kalendarzem Wydarzeń

Czytaj także: Mój dom, moja dzielnica, moja pasja. Rafał Jan Krause pierwszym gościem nowego cyklu wywiadów

"Mój dom, moja dzielnica, moja pasja" to cykl wywiadów z gdańszczankami i gdańszczanami, naszymi sąsiadami, ludźmi z Oruni, Wrzeszcza, Oliwy czy Stogów. Gośćmi cyklu byli między innymi wokalistka jazzowa Krystyna Stańko, przewodnik turystyczny i historyk Stanisław Sikora, menadżerka kultury Katarzyna Burakowska i nauczycielka Joanna Nikulin - Stawińska. 

Czytaj także: Mój dom, moja dzielnica, moja pasja. Rozmowa z Joanną Nikulin-Stawińską

TV

Video Player is loading.
Reklama
Aktualny czas 0:00
Czas trwania -:-
Załadowany: 0%
Typ strumienia NA ŻYWO
Pozostały czas -:-
1x
    Gdańsk pamięta o żołnierzach AK