Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Zagłosuj w wyborach do Rad Dzielnic

W najbliższą niedzielę 24 marca odbędą się wybory do Rad Dzielnic. Warto głosować i zachęcać do tego sąsiadów i znajomych. Dzięki wysokiej frekwencji nie tylko wybierzemy najlepszych reprezentantów naszych dzielnic ale też sprawimy, ze więcej pieniędzy trafi do budżetu naszej małej ojczyzny. Do głosowania w niedzielnych wyborach zachęcają włodarze Gdańska z panią prezydent Aleksandrą Dulkiewicz na czele.

A
A

- W niedzielę 24 marca w Gdańsku w 34 dzielnicach będziemy wybierali przedstawicieli, którzy będą reprezentowali nasze interesy w naszej dzielnicy. To ważny dzień, święto demokracji, święto odpowiedzialności za najbliższe otoczenie. Pamiętajcie, im większa frekwencja, im więcej z nas gdańszczanek i gdańszczan zagłosuje na przedstawicieli do Rad Dzielnic, tym więcej pieniędzy zostanie w waszych dzielnicach. Do zobaczenia przy urnach 24 marca! – mówi prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zagłosuje o godź 13.15 w lokalu wyborczym w Zespole Szkół Łączności przy ulicy Podwale Staromiejskie 51/52. Jest to obwód wyborczy nr. 23. należący do obwodu wyborczego nr. 11 czyli do Śródmieścia.