Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wakacyjny Staż 2010 ? rozpoczęto nabór Fundatorów Staży

Gdańskie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miejskiego w Gdańsku rozpoczyna nabór Fundatorów Staży do ósmej edycji projektu Wakacyjny Staż.

A
A

Gdańskie Centrum Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miejskiego w Gdańsku rozpoczyna nabór Fundatorów Staży do ósmej edycji projektu Wakacyjny Staż.

Celem projektu Wakacyjny Staż 2010 jest zarówno wsparcie firm poszukujących stażystów na sezon urlopowy jak i studentów oraz absolwentów uczelni wyższych w zdobyciu bądź pogłębieniu swojej wiedzy praktycznej, a w rezultacie ułatwienie im wejścia na rynek pracy.

Fundatorami Staży mogą zostać, firmy, organizacje pozarządowe i inne instytucje, które zobowiązują się do przyjęcia stażysty na minimum jeden miesiąc w okresie lipiec ? wrzesień 2010 r. oraz do wypłaty stażyście wynagrodzenia w kwocie minimum 700 zł brutto.

Wszystkich zainteresowanych ufundowaniem stażu zapraszamy do przesłania deklaracji uczestnictwa w akcji oraz logo firmy w wersji elektronicznej (w pliku wektorowym lub o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi) do dnia 6 kwietnia 2010 r. oraz przesłana formularza zgłoszeniowego do udziału w projekcie określającego liczbę miejsc stażowych oraz profil stażysty do dnia 14 kwietnia 2010 r. na adres: wakacyjnystaz@gdansk.gda.pl z dopiskiem ?Wakacyjny Staż - deklaracja uczestnictwa? lub faxem pod nr: (058) 323-66-22.

Regulamin (68 KB)

Deklaracja uczestnictwa w projekcie (5 KB)

Formularz zgłoszeniowy (5 KB)

Ankieta (5 KB)