Treningi dedykowane są przede wszystkim osobom, które planują udział w tegorocznej edycji Gdańsk Business Run. Udział w treningach jest bezpłatny.
Kiedy?
3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 lipca
7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 sierpnia
Gdzie?
We wtorki spotykamy się w Parku Regana – zbiórka przy pomniku Powiew Wolności (obok parkingu)
W czwartki treningi rozpoczynać się będą na stadionie UG, ul. Wita Stwosza 31-37
Jak się przygotować?
Przyjdź na trening w stroju, który umożliwi swobodne bieganie.
Zabierz ze sobą wodę.
Jeśli jesteś po kontuzji lub masz inne problemy zdrowotne, zgłoś to trenerowi jeszcze na zbiórce.
Nastaw się pozytywnie, bo będziemy trenować i dobrze się bawić!
Zapisy na Gdańsk Business Run jeszcze trwają.
Za pośrednictwem strony https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/gdansk należy zgłosić swoją pięcioosobową ekipę oraz opłacić opłatę startową w wysokości 378 PLN za całą drużynę. Bieg startuje w niedzielę 2 września o godzinie 10:30. Biegacze biegną jedną pętlę o długości ok. 3,3 km, po czym przekazują pałeczkę kolejnemu zawodnikowi z ekipy. Trasa podobnie jak z zeszłym roku będzie wytyczona wokół Europejskiego Centrum Solidarności.
Informacje o organizacji Gdańsk Business Run, o planowanych atrakcjach, o wspólnych treningach można śledzić na profilu wydarzenia.
Benficjentem w tym roku jest Marek Wesołowski, który potrzebuje protezy nóg.
Biznes biega i pomaga czyli akcja CSR-owa skrojona na miarę
Poland Business Run to sprawdzony projekt CSR szyty na miarę dla różnych firm z różnych sektorów, a nie tylko propozycja udziału w zwykłym charytatywnym biegu. CSR jest strategią odpowiedzialnego biznesu z długofalowymi korzyściami. Angażując się we współpracę z lokalnymi środowiskami na rzecz miejscowych, społecznych projektów, podnosi się kulturę organizacyjną firmy, motywuje zespół pracowników oraz buduje dobry wizerunek marki. Dzięki Poland Business Run zyskuje motywacja pracowników. Uczestnicząc w kolejnych etapach organizacji projektu, pracownicy nabywają nowych umiejętności pracy i mogą wykazać się na różnych polach działalności zespołowej. Wdrażając dobre praktyki w ramach społecznej inicjatywy, wzmacniają swoje zaangażowanie w życie firmy, odkrywają w sobie nowy potencjał i sprawdzają swoje kompetencje. Ich zaangażowanie ukierunkowane jest na pomoc konkretnym beneficjentom, z którymi mają realny kontakt, a widząc efekty swojej pracy, jeszcze bardziej motywują się do rozwoju zawodowego i osobistego.